Masz pytanie?   Zadzwoń +48 71 70 70 971

The Future of Business Data

    Dynamics NAV    Office 365    Dynamics 365    Power BI    MES    RCP

Umów się z ekspertem

Usprawnij procesy biznesowe dzięki najnowszym technologiom Microsoft. Wybierz obszar biznesowy lub rozwiązanie aby poznać szczegóły.

Wypełnij formularz

Zamknij

Nowoczesne narzędzia i funkcje planowania, optymailizacji maszyn i zlecen produkcyjnych. Automatyzacja procesów produkcyjnych. Raportowanie wydajności, przestojów i awarii.

Księga Główna, pełna obsługa JPK, zarządzanie transakcjami VAT, środki trwałe. Wielowymiarowe analizy i sprawozdania finansowe. Elastyczne zarządzanie należnościami i zobowiązaniami.

Automatyzacja procesów sprzedaży i wysyłki dokumentów. Zarządzanie relacjami z klientem, interakcje, kampanie. Wielowalutowe arkusze cen sprzedaży i rabatów.

Magazyny wysokiego składowania WMS. Pełna obsługa logistyczna z wykorzystaniem kodów kreskowych. Śledzenie partii i serii, automatyzacja procesów magazynowych. 

Zaawansowane zarządzanie procesem zakupu i akceptacji dokumentów. Akrusze planowania z wykorzystaniem mechanizmów MRP, automatyczne tworzenie i aktualizacja zamówień.   

Zaawansowane narzędzia analityczne i raportujące. Analizy Power BI korzystajęce z różnych typów i źródeł danych. Pełna sprawozdawczość finansowa

Wybierz interesujące Cię rozwiązanie

Zrealizowane projekty

0
Zarządzanie produkcją
0
Zarządzanie finansami
0
Sprzedaż i marketing
0
Zarządzanie magazynem
0
Zasoby ludzkie
0
Zrelizowanych projektów
0
Projektów serwisowych
0
Projektów BI

Gwarantujemy, że prace analityczne, ustalenia z klientem będzie wykonywał konsultant z co najmniej 10 letnim doświadczeniem.

Serwis

01

Zgłoszenie problemu

Serwis 24/7

02

Omówienie-potwierdzenie

Natychmiastowa reakcja 24/7

03

Realizacja

Przegląd zgłoszeń serwisowych online

04

Weryfikacja klienta

Elastyczne plany serwisowe dostosowane do potrzeb klienta